O firmie

Wykończenie mieszkania Warszawa

Aaabadom – remonty Warszawa

Firma istnieje nieprzerwanie od 1983 roku. Od początku założenia firmy zajmujemy się praktycznie tylko remontami i wykończeniami mieszkań. Dzięki tak długiej praktyce możemy zaoferować klientowi doradztwo w każdej dziedzinie związanej z mieszkaniem i nietypowymi rozwiązaniami.

Nasza firma nie jest dużą rozbudowaną korporacją, składa się z właściciela i paru pracowników, a co za tym idzie możemy oferować konkurencyjne ceny i udzielać rabatów. Świadczone przez nas prace w poszczególnych branżach wykonywane są z profesjonalizmem, wiedzą budowlaną i poparte uprawnieniami do każdej z dziedzin budownictwa. Do każdego klienta podchodzimy rzetelnie i uczciwie. Przy sporządzaniu kosztorysów jak i również przy rozliczaniu końcowym nie stosujemy ukrytych dodatkowo kosztów, lecz rozliczamy się według spisanej umowy, którą podpisujemy przed rozpoczęciem robót.

Oferujemy doradztwo i pomoc przy zakupie materiałów jak i urządzeń. Do każdego zlecenia podchodzimy jednakowo, czy jest to remont całego mieszkania, czy tylko łazienki. Remonty wykonane w lokalach zamieszkałych przez klienta są prowadzone z dużym profesjonalizmem i doświadczeniem aby były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Dlatego też nasza oferta skierowana jest do każdego klienta poszukującego sprawnej ekipy remontowej, który wykona zlecone prace profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną, w terminie a co ważne po cenach konkurencyjnych, bez ukrytych dodatkowo kosztów i z dwuletnią pisemną gwarancją.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.