Referencje - Remont Warszawa

Prace były wykonane w lutym 2018 r. i polegały na wykończeniu mieszkania w stanie deweloperskim, Obejmowały położenie gresu na podłodze w łazience (ok. 6,5 m2) położenie glazury w łazience i biały montaż z przesunięciem ujęć wody do baterii wannowej i umywalkowej, montaż armatury (wraz z deszczownicą), montaż parawanu wannowego szklanego dwuskrzydłowego, montaż oświetlenia łazienkowego (obejmującego oświetlenie ledowe), układanie gresu w przedpokoju (4,5 m2), szpachlowanie ścian w pokojach, dodatkowe gniazdo elektryczne na tarasie, malowanie ścian i sufitów w dwóch pokojach (łączna powierzchnia pokojów to 30 m2), ułożenie podłóg (paneli) w pokojach i ułożenie listew przypodłogowych (razem 37mb) oraz montaż 3 kompletów drzwi (ościeżnice regulowane ze skrzydłami drzwiowymi i okuciami) oraz zwężenie otworów drzwiowych. Prace zostały wykonane w ciągu 3 tygodni. Każdy etap prac i położenie elementów było konsultowane przez wykonawcę, który służył również radami w zakresie wykonawstwa i używanych materiałów. Dużą część zakupów materiałów wykonał również wykonawca przedstawiając faktury. Prace zostały wykonane w terminie określonym umową i objęte są dwuletnią gwarancją.. Nie mam żadnych zastrzeżeń i spokojnie mogę polecić tego wykonawcę
Firma Pana Andrzeja Z. wykonywała dla mnie remont generalny segmentu (ok 100 metrów kwadratowych na 2 kondygnacjach) przez okres 2,5 miesiąca. Prace objęły skucie terakoty, gipsowanie i malowanie ścian, wymianę pionów, wykończenie łazienek i salonu i wiele innych prac). Ze względu na częściową nieobecność w kraju firma przejęła zakupy materiałów i nadzór nad remontem. Jestem bardzo zadowolony z kompleksowego podejścia – szybko i sprawnie załatwionego remontu oraz wysokiej jakości wykończenia. Szczerze polecam.
Kompleksowy remont łazienki został przeprowadzony sprawnie i ukończony przed terminem, co było dla mnie szczególnie ważne, gdyż musiałam mieszkać podczas prac remontowych. Efekt przekroczył moje oczekiwania, tak starannie przeprowadzone były prace. Pan Andrzej służył radą i pomocą podczas ustalania zakresu prac i doboru materiałów. Koszty adekwatne do wykonanej pracy. Profesjonalna firma, godna polecenia.
Remont został przeprowadzony szybko i sprawnie, na tyle ile było to możliwe był niezbyt uciążliwy dla mnie i mojej rodziny, gdyż musieliśmy mieszkać podczas prac remontowych. Całość robót wykonana bardzo starannie. Moim zdaniem bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Andrzeja i jego zespół dobrej roboty.
Firma AAA BADOM okazała się trafnym wyborem .Prace zostały wykonane z dużym profesjonalizmem od strony technicznej a co również ważne czysto i w ustalonym terminie. Koszt robocizny zaproponowany przez wykonawcę był konkurencyjny w stosunku do innych firm. Polecam tę firmę. Pozdrawiam p. Andrzeja.
Firma aaabadom to w czystej postaci profesjonalizm, rzetelność, terminowość i uczciwość 🙂 Panowie przeprowadzili generalny remont 38m mieszkania, które było w opłakanym stanie (zdarte podłogi, ściany poorane nową instalacją elektryczną) w 5 tygodni. Na szczególną uwagę i uznanie zasługują Panowie, którzy u mnie przeprowadzali remont, bo to w końcu ich dzieło. Pan Janek i Pan Rafał to prawdziwi fachowcy w każdym zakresie prac remontowych. Widać, że Panowie lubią to co robią, do tego przesympatyczni i grzeczni. Tacy fachowcy to podstawa sukcesu firmy. A co do ceny, minimalnie powyżej średniej rynkowej, ale zapłaciłam z czystą przyjemnością, bo wszyscy Panowie z aaabadomu, z którymi miałam kontakt na to zasługiwali. Polecam!!! 🙂
Emilia
Panowie przeprowadzali u mnie generalny remont łazienki i remont salonu. Jakość pracy wykonawców jest wysoka ale nie bardzo wysoka. Z moich uwag co do samej pracy to przydałby się trochę lepsze narzędzia – np. piła wodna do płytek zdecydowanie poprawiłaby jakość ich krawędzi, tak samo fazowanie było robione ręcznie diaksem, podobnie jak wycinanie otworów w płytkach pod gniazdka. Wyszło dobrze głównie dzięki dużej wprawie Panów wykonawców ale równie dobrze mogło być inaczej. Nie lubię takiego oszczędzania na narzędziach. Lekkim minusem całości jest cena, która była wyższa niż średnia ale nadal akceptowalna. Tak czy siak polecam bo nie ma fachowców idealnych a porównując do innych moich remontów z tą firmą miałem najmniej problemów: dobry kontakt, TERMINOWOŚĆ oraz akceptowalny stosunek ceny/jakości.
Tomasz
Firma Aaabadom przeprowadziła u mnie generalny remont łazienki. Panowie perfekcyjnie wywiązali się z powierzonych zadań. Można liczyć na doradztwo, jak i pomoc w zakupie czy doborze materiałów. Remont przebiegł szybko,czysto i solidnie. Polecam.
Ewelina
Kompleksowy remont ponad 80 m mieszkania. Prace przeprowadzone wzorowo, szybko, solidnie. Panowie fachowcy bardzo pomocni, potrafią doradzić. Ceny umiarkowane, Warto. Polecam.
Marlena
Firma Pana Zakościelnego wykonywała u mnie remont kuchni w następującym zakresie: przerobienie istniejącej instalacji gazowej, zabudowa rur doprowadzających/odprowadzających wodę, zabudowa rur grzewczych, wykonanie wylewki na podłodze + położenie gresu, położenie tynków + wyrównanie gładź (ściany, sufit), glazura w części ze zlewem, malowanie, przerobienie instalacji elektrycznej pod gniazdka. Wszystkie prace zostały wykonane w zakładanym terminie i z należytą starannością – zgodnie z ustaleniami przed przystąpieniem do remontu. Dodatkowo pracownik Pana Zakościelnego służył fachową poradą, dzięki czemu ostateczny efekt remontu jest dla mnie wysoce zadowalający. Stawki za robociznę oraz materiały – BDB! Nie ma do czego się przyczepić. Serdecznie polecam!
Adam W.
Firma pana Zakościelnego adaptowała 10 metrowe pomieszczenie na łazienkę. Nie było łatwo, ściany krzywe, skosy na suficie, skomplikowane przełożenie hydrauliki. Ekipa Dawid – Piotrek poradziła sobie z tematem sprawnie i bez problemów. Ponieważ nie było projektu łazienki wiele kwestii było rozwiązywane w trakcie prac. Po ścisłych wytycznych i ustaleniu jak ma wyglądać dany fragment – efekt zgodny z założeniami. „Moja” ekipa zawsze była na czas, kulturalna, niepijąca (jak podobno cały zespół w aaabdom). Firma daje dwuletnią gwarancję i serwis w razie usterek związanych z ich pracą. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać. Mnie współpracowało się dobrze, więc polecam.
Karolina M.
Bardzo rzetelna firma, czysto, fachowo i terminowo. Doskonałe doradztwo i po prostu sympatycznie ludzie.
Artur
Remont przebiegł bardzo sprawnie, fachowa obsługa jak i wykonanie. Bardzo szybki termin realizacji. Z góry polecam firmę do małych jak i dużych remontów.
Marcin Ciećwierz
Remont przebiegł zgodnie z założeniami, bezterminowość zastrzeżeń. Ekipa kontaktowa, potrafi doradzić. Zakres wykonanych prac – elektryka, hydraulika, gładź + malowanie. Polecam.
Szukałam ekipy która podejmie się generalnego remontu mojego starego mieszkania o pow. 27m2 w przedwojennej kamienicy. Wybór firmy Aaabadom pana Andrzeja Zakościelnego był strzałem w dziesiątkę. Stan mieszkania był bardzo zły. Zakres prac był olbrzymi i obejmował: zerwanie całych podłóg do stropu, położenie nowych, wymiana instalacji wod-kan, elektrycznej (gazowej i c.o. nie ma w tym mieszkaniu), wyburzenie ścianek działowych, postawienie nowych, wygospodarowanie mini łazienki z kabiną natryskową, zdjęcie antresoli, wymianę drzwi wewnętrznych, instalacje termy i rozprowadzenie instalacji ciepłej wody, wymianę białego montażu, podłączenie zlewu i pralki w kuchni, zbicie i renowacja tynków w dużej części mieszkania, zbicie starej glazury i tynków oraz położenie nowej, pomalowanie ścian i sufitów itp. Pan Andrzej Zakościelny wywiązał się wyśmienicie z powierzonego zadania. Przy pierwszym spotkaniu szczegółowo obejrzał mieszkanie, pomierzył a wieczorem już miałam dokładny kosztorys prac zawierający realne koszty, a nie wycenę – jakoś tanio się zrobi aby złapać robotę, jak próbował poprzednik Aaabadomu. Pan Zakościelny remont przeprowadził bardzo fachowo, sprawnie i starannie. Mimo, ze stare mury nie szczędziły mu niespodzianek i dodawały pracy. Potrafił słuchać sugestii klienta jednocześnie doradzając lepsze, fachowe rozwiązania. Jego ekipa solidna, dokładna i bardzo, bardzo pracowita (przede wszystkim bez nałogów) zmieniła moje mieszkanie w krótkim czasie, 3 tygodni nie do poznania. I przekonała, że są uczciwi fachowcy. Przez cały czas trwania remontu byłam informowana przez pana Andrzeja na bieżąco o postępach prac i zapraszana do podziwiania. Z czego skwapliwie korzystałam nie dowierzając, że tak rozległy remont może iść aż tak sprawnie. Tyle się przecież naczytałam i nasłuchałam o „fachowcach”. Pan Zakościelny jest świetnym organizatorem, pracę ekipie ustawia tak, że panowie pracowali bez przestojów, pod jego czujnym okiem. Następny remont z firmą Aaabadom za parę lat widzę tak: omawiam zakres prac, oddaje klucze panu Andrzejowi i proszę o powiadomienie o zakończeniu remontu. Na pewno się nie zawiodę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim polecam remont z panem Andrzejem Zakościelnym i jego firmą Aaabadom.
Ewa Smela Warszawa
Remont mieszkania o pow. około 57m2 w bloku w Warszawie: wymieniona cała instalacja elektryczna, drzwi, podłogi, wyburzenie ścianki działowej, położenie glazury w WC i na balkonie, gładzie, płyty GK, malowanie, itp. Wszystkie prace przeprowadzono szybko, czysto, z pomyślunkiem i bez problemu. Szczerze nie mam firmie nic do zarzucenia. Zdecydowanie polecam.
Łukasz
Pan Andrzej Zakościelny wyremontował nam łazienkę – od A do Z. Od pierwszego spotkania do ostatniego – odbioru prac i rozliczenia demonstrował fachowość, rzeczowość i profesjonalizm. Mieszkanie na czas remontu zostało pod „opieką” Pana Andrzeja, my udaliśmy się na urlop. Po powrocie odebraliśmy bardzo dobrze zrealizowaną pracę, podlane kwiatki, posprzątane mieszkanie. Cena usług warta jakości.
Krzysztof K. Warszawa Żoliborz
Prace remontowe przebiegły sprawnie, firma rzetelna i terminowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam jeśli nie szukasz „fuszerki”.
Sebastian - Warszawa
Firma AAABadom s.c. w pierwszej kolejności sprawnie i bezproblemowo wyremontowała mi łazienkę oraz kuchnie w domu jednorodzinnym na warszawskim Mokotowie a następnie po kilku miesiącach przeprowadzili kompleksowy remont min. czterech pokoi, wiatrołapu a także piwnicy i strychu z adaptacją na powierzchnie mieszkalną. Pan Andrzej przed zawarciem pisemnej umowy przedstawił mi szczegółowy kosztorys na wykonywane ewentualnie usługi oraz przybliżony koszt materiałów potrzebnych na wykonanie zlecenia, dodam że dość dokładny gdyż cena materiałów po wykonanym zleceniu zmieniła się naprawdę nieznacznie. Co do pracowników Pana Andrzeja to grupa profesjonalistów nad którą stale czuwa syn Pana Andrzeja który koordynuje całe zlecenie jak i sam Pan Zakościelny który osobiście nadzoruje wszystkie prace. Mój komentarz jako inwestora i zleceniodawcy jet pozytywny ponieważ od lat znam tę firmę i mogę ją gorąco polecić.
Piotr Wasilewski
Remont wykonano zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, jakość materiałów – wysoka, duże zaangażowanie pracowników – solidność, szybka realizacja zlecenia (remont nie ciągnął się w nieskończoność). Na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy w przyszłości. Polecam.
Marcin
Konkretna i rzetelna firma. Generalny remont mojego mieszkania przebiegł bez najmniejszych problemów potrafili doradzić, wyprowadzić z błędu. Pozdrawiam ekipę i polecam.
Ewelina B.
Doświadczenie, szybka reakcja, chęć pomocy w doborze materiałów.
Mirosław F.
Panowie sprawnie wykonali remont łazienki i toalety. Małe potknięcia (które mogą zdarzyć się każdej ekipie) skorygowali niemal natychmiast po zgłoszeniu. Polecam wszystkim. W końcu mogę się cieszyć z pięknej łazienki!
Olga R.
Remont łazienki przebiegał bardzo sprawnie. Fachowa obsługa jak i wykonanie. Szybki termin realizacji. Polecam wszystkim AAABADOM S.C.
Ewa S.
Bardzo szybki kontakt, fachowość od pierwszej rozmowy, fachowe doradztwo, terminowość umów, po podpisaniu umowy firma rozpoczęła prace i gdyby nie „przychylność” sąsiadów prace trwałyby z małymi tylko przerwami.
Zbigniew P.
Remont łazienki i kuchni został przeprowadzony w błyskawicznym tempie i na bardzo wysokim poziomie wykonawstwa. Prace zostały wykonane z dużą dokładnością i z fachowymi rozwiązaniami oraz bardzo czysto. Z czystym sumieniem polecam firmę pana Andrzeja Zakościelnego. Warszawa – Bielany 25 maj 2016.
Andrzej D.
Firma godna polecenia. Remont generalny mieszkania 53m3 przeprowadzili terminowo, nawet wliczając czas na dodatkowe poprawki i łatanie drobnych niedoróbek. Kontakt z młodszym p. Andrzejem, jak i innymi pracownikami, był bardzo dobry, mogłam też liczyć na ich radę. Choć cena wykonanych prac nie była niska, po trzech miesiącach użytkowania mieszkania mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystko gra.
Joanna W.
Firmę Pana Andrzeja Zakościelnego Aaabadom poznaliśmy po naszym ogłoszeniu zlecającym wykonanie remontu mieszkania w stanie deweloperskim. Kosztorys otrzymaliśmy bardzo szybko. Udało się dogadać nawet co do terminu rozpoczęcia pracy, a był dość pilny. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Na oklaski zasługuje ekipa pana Dawida, która bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do czasem niezbyt łatwych zadań. Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji naszego projektu. Ekipa przez cały czas utrzymywała porządek. Jeszcze nigdy żaden z naszych poprzednich remontów nie zakończył się na umówiony czas, a co dopiero mówić o zakończeniu tak dobrej roboty przed czasem! Łazienka wyszła przepięknie. Ściany gładkie jak szkło. Cena nie była niska, ale z czystym sumieniem polecamy firmę Pana Zakościelnego
Karolina S.
Remont łazienki jak również kuchni został przeprowadzony bardzo sprawnie czysto i szybko. Wykonawca zajął się praktycznie wszystkim, także pomógł mnie przy zakupie płytek i wyposażenia łazienki. Wszystkim polecam firmę pana Andrzeja, a na pewno będą zadowoleni.
Sabina K.
Firmę Pana Andrzeja Zakościelnego Aaabadom poznaliśmy po naszym ogłoszeniu zlecającym wykonanie remontu mieszkania w stanie deweloperskim. Kosztorys otrzymaliśmy bardzo szybko. Udało się dogadać nawet co do terminu rozpoczęcia pracy, a był dość pilny. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Na oklaski zasługuje ekipa pana Dawida, która bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do czasem niezbyt łatwych zadań. Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji naszego projektu.
Piotr Wasilewski
Staranność sumienność i terminowość zaplanowanego remontu rekomenduje tego wykonowacę. Ukończył 5 dni przed planowanym terminem. Gorąco polecam.
Wszystko super, polecam! ekspresowa realizacja, wykonanie zgodnie z kosztorysem. co prawda pierwsza wycena z oferii zupełnie nie pokryła się z wyceną na miejscu, ale ciężko było opisać zakres prac (w szczególności malowanie). Co najważniejsze ekspresowa realizacja, zgodnie z planem, bez konieczności nadzoru. Świetna samodzielna ekipa.
Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami i zapisami umowy. Jestem zadowolony z tego wykonawcy.
Bardzo dokładnie, profesjonalnie i sprawnie wykonany remont łazienki.
Remont został przeprowadzony szybko i sprawnie, na tyle ile to było możliwe. Był niezbyt uciążliwy dla mnie i mojej rodziny, gdyż musieliśmy mieszkać podczas prac remontowych. Całość robót wykonana bardzo starannie. Moim zdaniem bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Andrzeja i jego zespół ludzi dobrej roboty.
Firma rzetelna, uczciwa, słowna. Potrafią doradzić. Przyjemna ekipa. Gorąco polecam!
Fachowcy godni polecenia. Prace wykonane bardzo starannie i czysto i zakończone przed ustalonym terminem. Potrafią doradzić odnośnie prowadzonych robót, tak jak się reklamują tak i wykonują zleconą robotę. Szóstka z plusem dla firmy.
Marta Zembrzycka