Remont kuchni Warszawa

Remont kuchni Warszawa

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, którzy chcą zlecić remont kuchni w Warszawie bądź okolicach. Świadczymy kompleksowe usługi polegające na profesjonalnym wykonaniu wszystkich niezbędnych prac związanych z doprowadzeniem pomieszczenia do idealnego stanu zgodnie z określonymi wymaganiami klienta. Dbamy o każdy szczegół realizowanego zlecenia, dzięki czemu udaje się nam uzyskać efekty spełniające dowolne oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto poszukuje sprawnej ekipy doświadczonych fachowców! 

Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o remont kuchni w małych mieszkaniach w blokach, czy w luksusowych domach jednorodzinnych. Styl wykończenia, powierzchnia, wyposażenie i inne czynniki nie mają znaczenia – działamy elastycznie i podejmuje się prac w pomieszczeniach każdego rodzaju. Wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą precyzją, na co pozwala nam zarówno profesjonalne wyposażenie, jak i wiedza oraz doświadczenia. Remonty kuchni w Warszawie przeprowadzamy bowiem z powodzeniem od 40 lat, dzięki czemu doskonale wiemy, jak się za to zabrać.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac. Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb i wymagań klienta, pod kątem których realizujemy zlecenie. W porozumieniu z nim precyzyjnie planujemy wykonywane czynności i optymalnie dobieramy środki oraz metody pracy. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania i sugerujemy najkorzystniejsze kierunki działań, ale zawsze ostatnie zdanie należy do klienta i jemu się w pełni podporządkowujemy.

Marzenie i wyznaczanie realistycznych celów

Zacznij od wyobrażenia sobie swojego celu końcowego, swojej wymarzonej kuchni. Zbierz zdjęcia i inspiracje projektowe. Zastanów się czy planujesz kompleksowy remont kuchni w Warszawie, a może zechcesz wymienić tylko szafki, blaty, podłogę i urządzenia? Wypisz wszelkie plany, a następnie zadaj sobie pytanie, co jest niezbędne. Jeżeli masz z tym problem, możesz skontaktować się z nami, a my postaramy się odpowiednio doradzić.

Utworzenie budżetu

Niezależnie od całkowitej kwoty, ważne jest, aby stworzyć wstępny budżet. To na jego podstawie dowiesz się, ile realnie można zrealizować z Twoich planów.

Znalezienie i zatrudnienie wykonawcy

Jeśli zatrudniasz wykonawcę, zrób rozeznanie i popytaj znajomych. W przypadku zainteresowania naszymi usługami, udaj się do zakładki kontakt.

Plan na remont kuchni

Pamiętaj, ze remont kuchni w Warszawie nie trwa krótko. Może być to nawet kilka tygodni! W zależności od tego co zakłada Twój plan na remont. Różnie bywa również z dostępnością fachowców. Jeżeli szukasz ekipy w dużym mieście, takim jak np. Warszawa, trzeba liczyć się niekiedy z odległymi terminami

Pomiary

Dokonanie kilku prostych pomiarów przestrzeni to wszystko, co jest potrzebne. Jeśli pracujesz z wykonawcą, może on pomóc w zebraniu szczegółowych pomiarów.

Zamawianie próbek

Wybór stylu i koloru drzwiczek szafek nadaje ton Twojej kuchni. Zamówienie próbek na wczesnym etapie daje Ci dużo czasu na podjęcie właściwej decyzji

Projektant kuchni

Rozmowa z projektantem kuchni pomoże Ci przełożyć Twoje pomysły i inspiracje na piękną i funkcjonalną kuchnię. Po przedyskutowaniu Twoich oczekiwań, potrzeb i budżetu, projektant stworzy wstępny projekt, który będziecie mogli wspólnie udoskonalać, aż będzie odpowiadał Twojej wizji. Jeżeli chcesz, aby w Twoim domu zaszła prawdziwa metamorfoza kuchni - poświęć na ustalenia projektu jak najwięcej czasu.

Wniosek o pozwolenie na budowę (dom)

Jeżeli jest to remont kuchni w bloku, takie pozwolenie nie jest potrzebne. W przypadku, gdy będzie to dom, jest ono często wymagane do zmian konstrukcyjnych, hydraulicznych, mechanicznych i elektrycznych w domu. Jeśli masz wykonawcę, to on powinien zająć się uzyskaniem pozwolenia. Proces ten może trwać tygodnie lub miesiące, w zależności od stopnia złożoności projektu i gminy, dlatego należy złożyć wniosek odpowiednio wcześnie.

Finalizacja planów

Sfinalizuj plany czasowe i umowy. Ustal wraz z wykonawcą datę, kiedy praca powinna być zakończona. Pozwoli to uniknąć opóźnień oraz nieporozumień.

Zamówienie materiałów

Kiedy działamy z naszymi klientami, dokładnie doradzamy im w wyborze materiałów oraz przeprowadzeniu zamówienia.

Sprzęt AGD

Wybierając urządzenia, pamiętaj, że ich rozmiary mają wpływ na szafki. Przed zamówieniem szafek warto sprawdzić czy będą one pasować do ostatecznego projektu.

Finalizacja zakupów

Po dokonaniu wyboru odnośnie sprzętów AGD, doboru odpowiednich szafek nadszedł czas na zakupy produktów uzupełniających. Należą do nich: podłoga, okucia, blaty, oświetlenie, zlewozmywak, bateria i inne.

Sprawdzanie i przechowywanie nowych produktów

Przygotuj miejsce w garażu lub innym suchym pomieszczeniu, w którym będziesz mógł przechowywać niektóre zamówione rzeczy. Wiele z nich, takich jak drewniane szafki, trzeba będzie przechowywać w określonych warunkach.

Utworzenie tymczasowej kuchni

Zanim zaczniemy remont kuchni w Warszawie, należy zorganizować tymczasową kuchnię. Z doświadczenia wiemy, że dla niektórych to dość duże wyzwanie, a dla innych - nic trudnego.

Przygotowania

Wykonując generalny remont kuchni w Warszawie, warto pamiętać, że kilka rzeczy musimy zrobić sami - z pewnością należy do nich spakowanie naszej kuchni. Warto zaplanować odgórnie gdzie na czas remontu przechowamy wszystkie przyrządy, talerze oraz sztućce z których korzystamy na co dzień.

Konstrukcja surowa

Surowa zabudowa oznacza wyburzenie istniejącej kuchni, nadbudowanie elementów konstrukcyjnych i wykonanie szkieletu pomieszczenia. Jeśli zachowasz ten sam metraż pomieszczenia i rozmieszczenie urządzeń, ten etap może zostać zakończony w ciągu tygodnia lub krócej.

Rozbiórka

Po przybyciu wszystkich nowych materiałów i ich sprawdzeniu, nadszedł czas na rozbiórkę obecnej kuchni. Jeśli sam zajmujesz się rozbiórką, przygotuj plan usuwania odpadów.

Przebudowa pomieszczenia

Jeżeli jest to kompleksowy remont kuchni w Warszawie, należy wprowadzić zmiany konstrukcyjne, takie jak nowe okna lub otwory drzwiowe. Majsterkowicze powinni skonsultować się z fachowcem, aby upewnić się, że wszelkie zmiany konstrukcyjne, takie jak usuwanie ścian, zostaną przeprowadzone w sposób bezpieczny. U nas dbamy o to, aby cena robocizny nie poszła do góry.

Instalacje hydrauliczne, mechaniczne i elektryczne

Większość prac związanych z instalacjami elektrycznymi musi zostać zakończona przed zamontowaniem zabudowy i wyłożeniem podłogi. Umożliwia to dostęp do okablowania w celu zamontowania gniazdek i przełączników.

Malowanie

Przygotuj, zagruntuj i pomaluj wszystkie powierzchnie, które mogą być ukończone przed wykładaniem podłogi.

Podłoga

Nadeszła pora na podłogę! Niezależnie od tego czy będziemy układać płytki, panele, a może stosować jakiekolwiek inne rozwiązanie - warto kierować się prostą zasadą: podłoga w kuchni musi być odporna na wodę, ale także na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo ważnym aspektem jest łatwie utrzymanie jej w czystości.

Koniec prac generalnych

Zakończenie prac generalych to moment, w którym prawie wszystkie prace są już sfinalizowane. Jest to końcowa i być może najbardziej satysfakcjonująca faza dla Klienta!

Montaż szafek i blatów

Nadszedł czas, aby zamontować najważniejszą część kuchni - nowe szafki.

Instalowanie urządzeń i armatury

Oświetlenie instaluje się po zamontowaniu szafek i blatów. W tym czasie można również zainstalować urządzenia AGD i armaturę wodno-kanalizacyjną. Należy zachować ostrożność przy przenoszeniu ciężkich urządzeń, aby nie uszkodzić ani nie porysować nowej podłogi i szafek.

Wykończenie kuchni

Prace wykończeniowe obejmują okucia do szafek, listwy wieńczące, poprawki malarskie, sprawdzenie wszystkich urządzeń i wszelkie inne szczegóły.

Sprzątanie

Po zakończeniu remontu kuchni trzeba jeszcze posprzątać. W naszym przypadku zajmujemy się czyszczeniem pomieszczenia i systemu wentylacyjnego z kurzu, przetarciem szafek oraz zaplanowaniem wywozu ewentualnych śmieci. Oczywiście jeżeli nasz klient ma jakiekolwiek inne potrzeby - realizujemy je.

Rozpakuj i ciesz się!

Gratulacje, Twoja kuchnia jest zupełnie nowa i w pełni funkcjonalna! Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty remontu kuchni w Warszawie, skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub Oferteo.